با دوره‌های آموزشی جامع آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد، یک آرایشگر حرفه ای شوید.

دوره‌های آموزشی آکادمی امید خرمی فرد به طور جامع و کامل برای شروع یک حرفه موفق در صنعت آرایشگری مردانه نیاز دارید، از اصول اولیه تا آخرین روندها و تکنیک ها را ارائه می دهد.

امید خرمی فرد

به آکادمی امید خرمی فرد خوش آمدید، در این آکادمی دوره های آموزش آرایشگری مردانه را ارائه می دهیم. ماموریت ما ارائه آموزش عالی و تجربه عملی برای کمک به هنرجویان برای موفقیت در زمینه حرفه پیرایش مردانه است. دوره های آموزشی ما نه تنها برای آموزش مهارت‌های فنی آرایشگری، بلکه هنر ارتباط و خدمات به مشتریان، که در ایجاد یک شغل موفق بسیار مهم هستند، طراحی شده‌اند. آنچه ما را از دیگران در صنعت متمایز می کند، تعهد ما به آموزش شخصی و یادگیری عملی است. ما بر این باوریم که هر هنرجو دارای نقاط قوت و چالش های منحصر به فردی است، و ما با هر فرد از نزدیک کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها حمایت و راهنمایی لازم برای برتری در حرفه خود را دریافت می کنند. امروز به ما بپیوندید و سفری را به سوی حرفه ای پربار و پربار در آرایشگری مردانه آغاز کنید.

جدیدترین دوره‌ ها

رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود...

دوره های خصوصی آکادمی آرایشگری امید خرمی فرد

دوره های آموزش آرایشگری مردانه امید خرمی فرد به نحوی طراحی شده است تا مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در این صنعت را در اختیار شما قرار دهد. ما طیف وسیعی از دوره ها را ارائه می دهیم، از جمله

کار با مواد (رنگ و کراتینه)

میکاپ و پاکسازی

ترمیم مو

هیرکات

هر دوره شامل آموزش عملی، دانش نظری و تجربه عملی است. آکادمی امید خرمی فرد، شما را از طریق برنامه درسی راهنمایی می کند و اطمینان حاصل می کند که برای حرفه خود در آرایشگری به خوبی آماده شده اید.

در پایان آموزش مهارت های فنی خاصی در مورد (مدل مو، انواع پاکسازی پوست، زیبایی، رنگ آمیزی، صاف کردن، مدل مو مردانه و… ) را کسب خواهید کرد. البته توصیه ها، نکات و تکنیک هایی نظیر ارتباط با مشتری، فروش محصولات و خدمات برای بهینه سازی آموزش شما در نظر گرفته شده است. پس از گذراندن دوره های آموزشی در آکادمی امید خرمی فرد، بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران و وارد شدن به بازار کار، این آموزشگاه هم چنان پشتیبانی به شما را ضمانت کرده و همراهی شما را تا مدتی مشخص بر عهده دارد.

آموزشگاه آرایشگری مردانه

شغل آرایشگری به اشتراک گذاشتن تجربه، تخصص، اشتیاق و دیدتان در زمینه آرایشگری مردانه است که هر روزه با  استفاده از هنر آرایش و پیرایش روی  مو و صورت مشتریان به نمایش می گذارید. در آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد دوره های پیرایش مردانه یک تا سه ماهه  که به صورت تئوری و عملی است را میگذرانید.

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران است. بسیاری از آرایشگران حرفه ای کشور در دوره های آموزشی آکادمی آرایشگری امید خرمی فرد شرکت کرده اند.

لازم است که بدانید آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در شرق تهران است. این آموزشگاه به دلیل بهره گیری از جدیدترین روش های آموزشی جز بهترین آمزشگاه های آرایشگری مردانه است. شما عزیزان اگر قصد یادگیری این حرفه آینده دار را دارید می توانید با تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

یکی از اصول و دغدغه های آموزشگاه آرایشگری امیدخرمی فرد با رعایت پروتکل های بهداشتی است. در این آموزشگاه محیطی ضدعفونی شده و عاری از هر گونه ویروس برای هنرجویان محترم ایجاد شده است تا با خیالی آسوده و راحت در این محیط و کلاس های این آموزشگاه حضور یابند. همچنین این اصل که در کمترین زمان و هزینه ممکن بهترین آموزش ها را ارائه شود از ویژگی های این آکادمی است.

چرا باید آموزش آرایشگری را در اکادمی امید خرمی فرد شروع کنیم؟

آکادمی امید خرمی فرد یکی از معروفترین و با سابقه‌ترین آموزشگاه آرایشگری می‌باشد که با آموزش سالیانه 2000 دانشجو توانسته است به موفقیت قابل توجه دست پیدا کند. بر خلاف روال مرسوم آموزشگاه های فنی حرفه ای که کلاس ها به صورت گروهی برگزار میگردد، کلاس های آکادمی امید خرمی فرد به صورت نیمه خصوصی (با همان شهریه مصوب گروهی) برگزار میشود.

اهداف آموزشگاه آرایشگری امید خرمی فرد

از اهداف آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد، آموزشهای با کیفیت بالا، جلب رضابت هنر جویان است. یکی از مهم ترین اهداف آکادمی آموزش آرایشگری امید خرمی فرد، ورود به بازار کار تمام هنرجویان در حوزه پیرایشگری است. دوره‌های آموزش آرایشگری و پیرایشگری مردانه در آکادمی امید خرمی فرد شامل موارد زیر است: پیرایشگر و آرایشگر مو، کوتاهی مو با زوایای مختلف، کار با ماشین و تیغ، گریم داماد یا متعادل ساز چهره مردانه، گریم سینمایی یا چهره‌پردازی، ترمیم کننده موی سر و کار با رنگ، رنگساژ، لیفت ابرو، دوره هیرکات به صورت خصوصی و دوره فر مو می‌باشد. هنرجویانی که  در آموزشگاه امید خرمی فرد دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته اند اقدام با راه اندازی بیزینس در زمینه پیرایش و آرایشگری کرده اند.

ویژگی های آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد

 • مهارت در آموزش آرایشگری
 • قیمت کلاس های آرایش و پیرایش مردانه و تناسب قیمت دوره آرایشگری با امکاناتی که دریافت می کنید.
 • کیفیت و تجهیزات کلاس های آرایشگری مردانه و پیرایش مردانه
 • تنوع مهارت های آرایشگری و پیرایش و تنوع آموزش
 • اعتبار مدرک ارائه شده (مدرک فنی حرفه ای آرایشگری) و اعتبار آکادمی و امید خرمی فرد
 • نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی مانند سایت ها ، شبکه های اجتماعی و …
 • در دسترس بودن و امکانات آموزشگاه
 • بررسی خروجی کار آموزشگاه و آنالیز درصد اشتغال بعد از اتمام دوره های آموزش آرایشگری

آموزش آرایشگری با مدرک فنی و حرفه‌ای

آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و با استفاده از بروز ترین اطلاعات آموزشی در محیطی صمیمی و با استفاده از ابزار و آموزش های مدرن اقدام به جذب هنرجو می‌کند. این امر درحالی است که آموزشگاه تا آموزش کامل و حرفه‌ای شدن هنرجویان در کنار آن‌ها هستند و هنرجو بصورت تضمینی و با خیال آسوده می‌تواند در این آموزشگاه اقدام به فراگیری دوره های آموزش آرایشگری مردانه، آموزش گریم داماد، آموزش گریم سینمایی، آموزش ترمیم مو و … نماید.

ویژگی‌ های مهارتی یک آرایشگر خوب چیست؟

 • به‌ روز بودن علم و اطلاعات آرایشگر
 • داشتن مهارت تبدیل علم به عمل
 • داشتن استعداد و سلیقه در آرایشگری
 • خوش‌ برخورد بودن اساتید
 • داشتن مهارت برقراری ارتباط کلامی مفید
 • توانایی انتقال حس آرامش و امنیت به مشتری
 • داشتن اطلاعات عمومی بالا و آگاه بودن از مسائل مهم روز در ارتباط با حوزه آرایشگری
 • داشتن چهره زیبا و آراسته

آموزشگاه آرایشگری مردانه (barber academy) به مکانی گفته میشود که مهارت ها و دوره های آرایشگری و پیرایشگری مردانه توسط اساتید مجرب و حرفه ای آموزش داده میشود. آموزشگاه آرایشگری مردانه امید خرمی فرد با استفاده از بهترین روش های آموزش آرایشگری مردانه، توانسته مهارت های مراقبت و زیبایی را به بهترین شکل ممکن به کارآموزان این رشته آموزش بدهد.

 

سوالات متداول آموزش آرایشگری مردانه

هزینه آموزش آرایشگری مردانه نسبت به زمان دوره از یک میلیون تومان به بالاست

دوره پیرایشگری مو، یک دوره دو ماهه است که در دو شیفت صبح و عصر بسته به انتخاب هنرجو به صورت عادی (روزی 2 ساعت) یا فشرده (روزی 4 ساعت) از شنبه تا چهارشنبه قابل برگزاری است.

کوتاهی مو به صورت کامل و تخصصی، رنگ مو به صورت کامل ،گریم داماد، رنگ مو و خدمات کاربر مواد شیمیایی مثل کراتینه، فر، ویتامینه و پاکسازی پوست و…

با گذراندن هر کدام از دوره‌های آموزشی، به شما مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای داده می‌شود و شما می‌توانید با استفاده از این مدرک به اتحادیه مراجعه کرده و جواز کسب را دریافت کنید

آکادمی امید خرمی فرد به عنوان یک مرجع آموزشی شناخته شده است و هر ماه آرایشگران متعددی درخواست معرفی نیروی کار از آموزشگاه دارند که ما افراد مستعد را به آن‌ها معرفی می‌کنیم.

جدیدترین مقالات

ویدیوها

آکادمی امید خرمی فرد، کارخانه‌ی تبدیل علاقه‌مند به متخصص

لوگو آکادمی امید خرمی فرد

آکادمی آموزشی امید خرمی فرد از سال ۱۳78 فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش تخصصی پیرایشگری ، با هدف تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار در قالب کارآفرین (دارای کسب‌وکار شخصی) یا فردی که میتواند موثرتر در زمینه پیرایشگری فعالیت نماید، آغاز کرد. اگر علاقه‌مند به حوزه‌ای هستید یا حس میکنید در حوزه‌ای استعداد دارید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. دانشجویان آکادمی امید، باتوجه به علاقه‌ ی خود، و سرمایه‌گذاری برروی خودشان، متخصص شده‌اند و توانسته‌اند از آن حوزه، با کمک تیم آکادمی امید کسب درآمد کنند.